Şekerci Cafer Erol Mutfak Etkinliği


Şekerci Cafer Erol'un çocuklarla beraber yaptığı fabrika etkinliği için üzerinde şeker motifleri olan mutfak önlükleri tasarladık.


Gümüş Kaşık (Kız)

Gümüş mama kaşığı yıllar boyu saklanacak özel bir hediye!

350,00 TL
Şık önlük

Bu şık önlükleri anneler kullanmaya kıyamıyor! Bebeğin adını ve doğum tarihini yazdırabileceğiniz pembe önlük şık kutusunda geliyor.

30,00 TL
Örgü Battaniye (pembe/saç örgü)

Örgü battaniyeleri anneler severek kullanıyor ve bebekler yumuşak dokusu ile çok rahat ediyor. Battaniye ölçüleri 90x100 cm.

65,00 TL
Polar Battaniye

Yumuşacık, kullanışlı ve isme özel bu battaniyeyi anneler uzun yıllar saklıyor.

60,00 TL
Kese

Bu şık keseler üzerine sevimli motiflerden birini seçebilir, bebeğinizin ismini ve doğum tarihini işleterek kalıcı bir hediye tasarlayabilirsiniz.

18,00 TL
Gri - Mavi Giysi Torbası (chevron)

Çantanızda yada bavulda bebeğinizin giysilerinin her daim temiz kalması için ayıcık konseptli torbaları tercih edebilirsiniz.

55,00 TL
Doğum Çerçevesi - Pembe

Çocuğunuzun doğum bilgilerinin (ismi, doğum tarihi, kilosu, boyu ve doğum yeri ) olduğu bu çerçeve aynı zamanda odasını da renklendirecek.

65,00 TL
Hastane Çıkışı Set (taşıtlar)

Bebeğinizin ismine özel, sevimli taşıtlar motifleri ile hazırlanmış hastane çıkışını çok beğeneceksiniz. Body, tulum, bere, penye battaniye, önlük, omuz bezi, çorap ve eldivenle beraber 8 parçadan oluşmaktadır. Anneler bu seti bebeklerinin doğumunda keyifle kullanıp, uzun yıllar saklamaktadırlar.

270,00 TL

Kidomino Bebek Hediye Aksesuar ve Tekstil Ürünleri © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır