Jamies Italian Mutfak Önlükleri


Jamies Italian çocuklar için yaptığı workshop için

mutfak önlüklerini ve aşçı şapkalarının üretimi için

bizi tercih etti.

 


Gri - Mavi Bebek Havlusu (chevron)

Yeni doğan bebekler için ideal yumuşacık bir banyo havlusu.

45,00 TL
Doğum Çerçevesi - Mavi

Çocuğunuzun doğum bilgilerinin (ismi, doğum tarihi, kilosu, boyu ve doğum yeri ) olduğu bu çerçeve aynı zamanda odasını da renklendirecek.

65,00 TL
Şık yastık - Pembe

Bebeklerin ismine özel hazırlanan bu şık yastıklara anneler bayılıyor.

80,00 TL
Yelkenli Yastık

Yelken deseni tercih edenler için hoş tasarımlı yastık! Bebeğin ismine özel hazırlanan bu yastıklar annelerin çok hoşuna gidiyor ve uzun yıllar kullanılıyor. Yastık 30cmx40cm ölçülerindedir.

70,00 TL
Baba - Çocuk T-shirt Set (Tired)

Baba ve çocuğun takım olarak giyebileceği bu t-shirtler çok esprili! Baba t-shirtünün üzerinde #Tired; çocuk t-shirtünde ise #Not tired yazmaktadır.

95,00 TL
Papyonlu Önlük

Papyonlu önlükler, gömlek görünümleri ile minik çocuklara çok yakışıyor. Bebeğin ismi göğüs kısmına işlenerek, önlüklere ayrı bir şıklık katıyor. Önlükler %100 pamuk havludan ve gömlek kumaşından üretilmiştir.

35,00 TL
Bahar Dalı Yastık

Pembe ve nil yeşili tonlarını tercih edenler için hoş tasarımlı yastık! Bebeğin ismine özel hazırlanan bu yastıklar annelerin çok hoşuna gidiyor ve uzun yıllar kullanılıyor. Yastık 30cmx40cm ölçülerindedir.

70,00 TL
Kuzulu Bakım Çantası

Bebeğin bakım eşyalarını taşımanın en şık yolu bakım çantası! Losyon, pişik kremi, ilaç gibi eşyaları koyabileceğiniz bu şık bakım çantası kuzu motifi ile isme özel hazırlanmaktadır. 25cm x 20cm boyutlarındaki bu çantanın içi kolayca temizleyebilmeniz için muşamba kumaşı ile kaplıdır.

65,00 TL

Kidomino Bebek Hediye Aksesuar ve Tekstil Ürünleri © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır