Hakkımızda


Bizler, 2007 yılında Kidomino markası ile 
Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı isme özel ürünler
üreten markası olmak üzere yola çıktık… 
 
Ürünlerimiz hem anneler tarafından beğeniyle alındı, hem de teyzeler, amcalar tarafından sevgiyle hediye edildi. Tasarımdan üretime, üretimden paketlemeye kadar geçen süreçlerdeki titiz yaklaşımımız, müşterilerimizin bizi sevdiklerine  tavsiye ederek markamızın  tanınmasını sağladı.
 
Bebek ve çocuklara özel ürünler tasarlamak üzere
çıktığımız  yolculuğumuzda müşterilerimizin
 yönlendirmesi  ile  2009 yılında okul kıyafetlerinin ve eşyalarının karışmasını ve kaybolmasını engellemek amacıyla etiketler üretmek üzere  www.isimetiketleri.com 'u kurduk.
 
 2012 yılında  ise müşterilerimize daha iyi  bir hizmet  verebilmek ve gururla sunduğumuz ürünlerimizi  daha geniş kitlelerin beğenisine sunabilmek  amacıyla hikayesi olan hediyeleri, www.giftomino.com 'u kurduk. Giftomino'da sevgilinizden, öğretmeninize, annenizden yeni evli çift arkadaşlarınıza, sadece sevdiklerinizin ve sizin hikayenizi anlatan, uzun yıllar saklanacak hediyeler tasarlayabiliyorsunuz. 
 
 
2014 yılında sizleri Kidomino'nun yenilenmiş web sitesi ile karşılıyoruz. Yeni web sitemizde bebeklere ve çocuklara özel, materyalleri özenle seçilmiş ve  tasarlanmış ürünlerimizi sunuyoruz. 
Sizler de bu şık tasarımlar içinden çocuğunuz için zevkinize uyan renk ve desenleri seçebilir sadece size özel ürünler tasarlayabilirsiniz.  Diğer müşterilerimizin yaratıcı  fikirlerinden esinlenebilmeniz için fikir galerisine de göz atabilirsiniz.
 
Kurulduğumuzdan bugüne dek kaliteden taviz vermeden müşteri odaklı yaklaşımımız ile orjinal, şık ve kullanışlı ürünler tasarlamaya devam ederek, sizlere çocuklarınız ile çıktığınız bu güzel yolculuğunuzda eşlik etmekten mutluluk duyacağız.
 

 

Kidomino Bebek Hediye Aksesuar ve Tekstil Ürünleri © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır