Doğum Yapan Personele Bebek Hediye Seti


Kurumsal firmalar, yeni doğum yapan çalışanlarına, Kidomino tarafından hazırlanan bebek hediye seti gönderiyor. Karşılıklı görüşerek, her firmanın bütçesine uygun bir sepet hazırlıyoruz. Kaliteli ve özenle hazırlanan bu ürünler, çalışanlar tarafından çok beğeniliyor ve takdir görüyor. Firmalar tarafından yapılan bu hoş sürpriz, firma çalışanlarının şirkete bağlılığını arttırıyor.

Kurumsal çalıştığımız firmalar:

 


Pembe Çiçek Buketi (6lı Set)

Çiçek buketi görünümü ile görenleri şaşırtan bebeğin ismine özel setin içinde body, bere, çorap, eldiven, önlük, ağız bezi bulunmaktadır.

125,00 TL
Anı Defteri - Pembe

Bebeğiniz doğduğu gün, tüm ziyaretçilerin hissettiklerini ve güzel dileklerini not edebilecekleri bu defter, bebeğiniz büyüdüğü zaman onun için en değerli hediye olacaktır.

75,00 TL
Kuzulu Penye Önlük

Bebeğinizin ilk önlüğü sadece ona özel olsun! Önlükler üzerine kuzu motifi ile bebeğinizin ismini işletebilirsiniz. Önlüklerimiz bebeğinizin sağlığı için, 1.kalite, %100 pamuk, çift kat penyeden üretilmiştir.

25,00 TL
Gri - Mavi Omuz Bezi (chevron)

Bebeğinizi gaz çıkarma işlemi sırasında omzunuza yasladığınızda kullanabileceğiniz bu bezleri sadece ona özel hale getirebilirsiniz.

25,00 TL
Baba - Çocuk T-shirt

Baba ve çocuğun takım olarak giyebileceği bu t-shirtler çok esprili! Oğlunuzun veya kızınızın, babasının kopyası olduğunu düşünüyorsanız, bu hediye tam size göre. Baba t-shirtünün üzerinde The Original; çocuk t-shirtünde ise The Copy yazmaktadır.

90,00 TL
Anne-Bebek Havlu Önlük

Bu önlükler sayesinde hem üstünüz ıslanmaz, hem de bebeğinizi kolayca sarabilirsiniz. Farklı desenlerden birini seçerek üzerine esprili bir metin yazdırabilirsiniz.

60,00 TL
Daddys Girl

Babalar gününde çocuklardan harika bir sürpriz...

40,00 TL
Papyonlu Önlük

Papyonlu önlükler, gömlek görünümleri ile minik çocuklara çok yakışıyor. Bebeğin ismi göğüs kısmına işlenerek, önlüklere ayrı bir şıklık katıyor. Önlükler %100 pamuk havludan ve gömlek kumaşından üretilmiştir.

35,00 TL

Kidomino Bebek Hediye Aksesuar ve Tekstil Ürünleri © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır